Inne

  • Dzień Rodziny

  • Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu

  • Uczniowie na I Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

    29.05.2025 r., uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Lisewie Kościelnym o Pióro Radnego Powiatu Inowrocławskiego, którego celem jest dbanie o poprawność języka polskiego. Informujemy, że Marceli Kania zajął II miejsce w kategorii klas IV-VI, a Nadii Ojczenasz, Gabrieli Molendzie i Maciejowi Jasnowskiemu udało się zdobyć wyróżnienia! Wszyscy nasi uczniowie spisali się na medal.

  • Kolejna lekcja przyrody w terenie

    29.05.2025

    Kolejna lekcja przyrody w terenie w klasach czwartych. Tym razem uczymy się orientować w najbliższej okolicy szkoły wykonując proste szkice.

  • Dzień Działacza Kultury

    29 maja przypada Dzień Działacza Kultury. To święto obchodzone w Polsce, mające na celu uhonorowanie osób pracujących w sektorze kultury. Uczniowie klasy 2b odwiedzili Ośrodek Kultury i Turystyki, by osobiście podziękować jego Pracownikom za codzienną pracę, pasję i wkład w rozwój lokalnej kultury. Były piękne życzenia, śpiew, własnoręcznie przygotowane laurki, kwiaty i dużo uśmiechów.

     

  • Z okazji Dnia Samorządowca

    Z okazji Dnia Samorządowca 27.05.2025 r. odwiedziliśmy Urząd Miejski w Pakości oraz Centrum Usług Wspólnych. Nie po to, by załatwiać dowody osobiste, tylko z ważną misją – podziękować tym, którzy troszczą się o naszą małą ojczyznę.

    Przynieśliśmy coś wyjątkowego: Księgę z marzeniami, w której dzieci zapisały za co kochają nasze miasto, co je tu zachwyca, jakie miejsca są najbliższe ich sercu i… o czym marzą, gdy myślą o przyszłości. Dużo w niej serca, kolorów i dziecięcej szczerości.

    Ale to nie wszystko! Wręczyliśmy też dwa niezwykłe dęby: Zbyszka i Zdzisława – wyhodowane z żołędzi przez uczniów, podlewane troską i nadzieją. Te zielone cudeńka to nie tylko rośliny, ale symbol wdzięczności, wzrostu i wspólnego działania.

  • Czas na profilaktykę

    Czas na profilaktykę

    W dniach 26,27 i 28 maja w naszej szkole odbywały się warsztaty profilaktyczne, których realizatorami są trenerzy z Centrum Profilaktyki,, Nowe Horyzonty" z Wrocławia.

    Tematyka warsztatów:

    ,,Człowiek za burtą" dla klas I -III. Celem warsztatów było kształtowanie silnej postawy asertywności wobec różnego rodzaju uzależnień.

    ,,Fala agresji słownej" dla klas IV-VIII warsztaty skupiały się na uświadomieniu uczniom czym jest agresja słowna, jak nie dać się fali przekleństw a także jak rozwijać inteligencję emocjonalną i empatię.

    ,,Odmęty narkotyków" dla klas VII-VIII dostarczały rzetelną wiedzę i obalają mity na temat substancji psychoaktywnych a także uczą radzenia sobie w sytuacjach trudnego wyboru.

    Warsztaty realizowane są dzięki wsparciu finansowemu zapewnionemu przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pakości.

  • Z okazji Dnia Mamy – twórczo i od serca

    Z okazji Dnia Mamy – twórczo i od serca

    Dzisiaj 26 maja z okazji Dnia Mamy, dzieci z edukacji wczesnoszkolnej z ogromnym zaangażowaniem i radością wykonywały wyjątkowe prace plastyczne. Wśród upominków znalazły się pięknie zdobione deseczki do krojenia, różane drzewka,kolorowe słoiczki wypełnione ziarenkami, kartki okolicznościowe oraz zmysłowe wazoniki.

    Mali artyści wykazali się ogromną pomysłowością, kreatywnością i starannością, wkładając w swoje dzieła całe serce. Każda praca była unikatowa i pełna dziecięcej miłości.

  • Wizyta w Przychodni dla zwierząt

    W dniu 27 maja 2025 roku uczniowie klas Ia i I b ze Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości odwiedzili Przychodnia dla zwierząt Marek Grudziński w Pakości. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z pracą weterynarza oraz poszerzenie wiedzy na temat opieki nad zwierzętami domowymi.

    Na miejscu uczniowie zostali serdecznie powitani przez lekarzy weterynarii – doktora Łukasza i doktora Marka, którzy w bardzo ciekawy i przystępny sposób opowiedzieli o swojej pracy, a także pokazali wnętrze przychodni. Dzieci mogły zobaczyć m.in. gabinet zabiegowy, poczekalnię oraz salę do badań specjalistycznych.

    Jednym z najciekawszych momentów wizyty było obserwowanie badania psa o imieniu Cola, które przeprowadził doktor Łukasz. Weterynarz wykonał badanie USG, a następnie pokazał badanie ultrasonograficzne kota, które wzbudziło ogromne zainteresowanie – dzieci miały okazję zobaczyć małe kotki jeszcze w łonie matki i obserwować, jak się poruszają! To była niezwykła lekcja o życiu i rozwoju zwierząt.

    Podczas wizyty dzieci posłuchały bicia serca psa przy pomocy stetoskopu, a następnie mogły obejrzeć próbkę krwi pod mikroskopem, poznając jej budowę i rolę w diagnostyce. Doktorzy wytłumaczyli, dlaczego ważne jest ważenie zwierząt przy każdej wizycie – pozwala to kontrolować ich stan zdrowia i odpowiednio dobierać dawki leków.

    Podczas spotkania dzieci dowiedziały się także, dlaczego należy myć warzywa i owoce przed jedzeniem oraz dlaczego trzeba dbać o czystość rąk, zwłaszcza po kontakcie ze zwierzętami. Lekarze weterynarii podkreślili, że dzięki takim codziennym nawykom można chronić się przed chorobami i dbać o własne zdrowie.

    Dzieci chętnie dzieliły się opowieściami o swoich domowych pupilach i ich chorobach, co wywołało dużą dyskusję. Wspólnie zastanawiano się, jak można dbać o zdrowie zwierząt i kiedy należy udać się do weterynarza. Niesamowitą niespodzianką była wizyta patyczaka, którego przyniosła Zosia! Dzieci były zachwycone możliwością obejrzenia tego nietypowego stworzonka z bliska i dowiedzenia się, jak wygląda jego życie.

    Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali słodycze oraz zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z lekarzami.

    Wizyta w przychodni była dla dzieci niezwykle pouczająca i pełna emocji. Uczniowie nie tylko zobaczyli, jak wygląda praca weterynarza „od kuchni”, ale także zyskali większą świadomość na temat troski o zdrowie i dobro zwierząt.

  • III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Ziemi Kujawskiej

    23 maja 2025 roku, w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Ziemi Kujawskiej, a także ogłoszenie wyników Konkursu Plastycznego, który towarzyszy temu wydarzeniu. Nieocenionym wsparciem w wyłonieniu zwycięzców Konkursu Plastycznego była przewodnicząca jury, pani Ilona Gawrońska. Cieszymy się, że bogactwo Kujaw może inspirować do interpretacji artystycznej w każdej dziedzinie sztuki, co udowodnili dziś nasi młodzi artyści.

    Dzisiejszy Konkurs Recytatorski opierał się na deklamacji wierszy kujawskich poetów oraz pielęgnowaniu więzi z dziedzictwem regionalnym. Nasi uczestnicy zaprezentowali wzruszające występy oraz wykazali się odwagą, a wyłonienie zwycięzców było nie lada wyzwaniem dla jury. Składamy podziękowania paniom: Wioletcie Metryce, Annie Sopolińskiej i Dorocie Dominiczak-Głowackiej za przyjęcie zaproszenia do udziału w komisji konkursowej oraz wspólnym przeżywaniu piękna kujawskiej twórczości. Serdecznie dziękujemy również Starostwu Powiatowemu w Inowrocławiu za wsparcie oraz sfinansowanie nagród dla laureatów naszego konkursu. Państwa szczodrość pomogła docenić pracę uczestników, wywołując uśmiech na ich twarzach.

    Wyniki konkursów!

    Konkurs plastyczny:

    Kategoria wiekowa 7-10 lat:

    I miejsce – Magdalena Jendrzejczak (Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości)

    II miejsce – Wanda Dutka (Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kościelcu)

    III miejsce – Wojciech Pas (Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości)

    Wyróżnienia:

    Krystian Szczepanek (Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości)

    Zuzanna Szklarska (Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości)

    Weronika Paciorek (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości)

    Kategoria wiekowa 11-15 lat:

    I miejsce – Inga Jóźwiak (Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości)

    II miejsce – Antoni Czajkowski (Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kościelcu)

    III miejsce – Maja Kolasińska (Zespół Szkół w Barcinie)

    Wyróżnienia:

    Marceli Kania (Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości)

    Martyna Motławska (Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości)

    Oliwia Wieloszyńska (Szkoła podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich)

    Nagroda Specjalna od Organizatora – Eliza Zamełka (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości)

    Konkurs recytatorski:

    Kategoria klas IV-VI:

    I miejsce – Celina Kozłowska (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości)

    II miejsce – Oliwia Mikołajczyk (Szkoła Podstawowa w Lisewie Kościelnym)

    III miejsce – Jan Małetka (Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości)

    Wyróżnienia:

    Kalina Tomaszewska (Szkoła Podstawowa w Kościelcu)

    Wiktor Zakaszewski (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości)

    Natan Pirański (Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości)

    Igor Thielmann (Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości)

    Kategoria klas VII-VIII:

    I miejsce – Lena Babiarz (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości)

    II miejsce – Jan Wiliński (Szkoła Podstawowa w Kościelcu)

    III miejsce – Lena Wodzińska (Szkoła Podstawowa w Kościelcu)

    Wyróżnienia:

    Beata Małek (Szkoła Podstawowa w Kościelcu)

  • Klasy 4 na wycieczce w Wiktorowie

    23 maja klasy czwarte wybrały się na wycieczkę do Wiktorowa. Pogoda dopisała – dzień był ciepły i słoneczny, idealny na aktywności na świeżym powietrzu.

    Jedną z głównych atrakcji była pełna emocji "Gra o Skarb Wiktorowa". Uczniowie, podzieleni na drużyny, z zaangażowaniem rozwiązywali zagadki i wykonywali zadania, by odnaleźć ukryty skarb. Gra dostarczyła wiele radości, a rywalizacja przebiegała w duchu fair play.

    Dużo emocji wywołała rywalizacja rzędów, w której dzieci mogły wykazać się sprytem, szybkością i współpracą. W programie znalazło się także strzelanie z łuku – aktywność, która cieszyła się dużym zainteresowaniem i pozwoliła sprawdzić celność i koncentrację.

    Uczniowie z entuzjazmem pokonywali surwiwalowy tunel oraz wspinali się na ściankę, przełamując swoje lęki i wzmacniając pewność siebie.

    Chwilę wytchnienia zapewnił odpoczynek nad jeziorem, gdzie dzieci mogły zrelaksować się, nacieszyć spokojem i pięknem otaczającej przyrody.

    Zwieńczeniem dnia było wspólne ognisko – z pieczeniem kiełbasek i radosnymi rozmowami. W drodze powrotnej do szkoły w autokarze nie zabrakło śmiechu i wspólnego śpiewania piosenek. Wycieczka do Wiktorowa okazała się pełna przygód.

  • Szkolny ogródek – tu rośnie coś więcej niż warzywa! ;-)

    Uczniowie klasy 3 z sercem i zaangażowaniem opiekują się swoim szkolnym ogródkiem. Podlewają, pielą, podglądają co rośnie… a teraz już mogą schrupać świeżą sałatę i szczypiorek prosto z grządki!

    Obok rosną też marchewki, groszek i rzodkiewki – wszystko ekologicznie.

    Bo najlepiej smakuje to, co wyhodujesz sam!

    Przy okazji uczymy się, że dbanie o przyrodę zaczyna się od prostych codziennych działań.

  • Klasy 7 w Jastarni

    20-23.05.2025 r.

    Wycieczka integracyjno- krajoznawcza po Półwyspie Helskim

    We wtorek 20.05.2025 r. rano uczniowie klas siódmych Szkoły Podstawowej im. Ewarysta Estkowskiego wyruszyli w długo wyczekiwaną podróż na Półwysep Helski. Z walizkami pełnymi dobrego humoru wsiedli do pociągu „byle jakiego”, ściskając w dłoni bilety do Jastarni.

    Już sama podróż była atrakcją .Dla wielu uczniów była to pierwsza tak długa wyprawa koleją.

    Po dotarciu na miejsce i zakwaterowaniu w Ośrodku Wypoczynkowym „Czarna Perła” uczniowie wraz z opiekunami udali się na plażę, by przywitać się z morzem. Pogoda, którą zamówili zdecydowanie dopisała – młodzież mogła ścigać się z falami, ćwicząc refleks i spostrzegawczość.

    Spacerując ulicami Jastarni odwiedzili wiekową "Chatę rybacką" a wieczorem w ramach cyklu „zrób to sam”, uczniowie samodzielnie piekli kiełbaski przy ognisku, każdy według własnych upodobań.

    Po kolacji wyruszyli pożegnać słońce nad otwartym morzem. Zachód był tak malowniczy, że zainspirował wszystkich do sesji zdjęciowych. Następnie udali się na molo od strony zatoki, gdzie podziwiali oświetlone Trójmiasto i Hel.

    Po dniu pełnym wrażeń, wieczornym spacerze i butach pełnych piasku, wrócili do ośrodka na zasłużony odpoczynek.

    Środowa wycieczka 21.05.2025 r.zabrała ich do Władysławowa, gdzie od rana towarzyszyły im ciepłe promienie słońca i świetne humory. Pierwszym przystankiem była Hallerówka — historyczny dom generała Józefa Hallera. To miejsce pozwoliło im na chwilę zatrzymać się w czasie i poczuć ducha historii.

    Później ruszyli w stronę Chłapowa, spacerując plażą i chłonąc nadmorski klimat. Po drodze dotarli do malowniczego wąwozu Chłapowskiego, zwanego też „Rudnikiem” — prawdziwa perełka natury! A widok z klifu? Coś niesamowitego! Panorama Bałtyku zaparła nam dech w piersiach.

    W drodze powrotnej odwiedzili Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie i przeszliśmy się Aleją Gwiazd Sportu. Po tylu wrażeniach i kilometrach, zasłużona obiadokolacja w Jastarni smakowała wyjątkowo dobrze.

    Dzień 3 wyprawy – HEL pełen wrażeń! 22.05.2025 r. 

    Z samego rana dotarli do Helu, gdzie przywitała nas nasza przewodniczka, pani Bożena Albecka. Na początek odwiedzili Galerię Rzeźby Kaszubskiej z najdłuższą drewnianą rzeźbą inspirowaną wierszem „Rzepka” Juliana Tuwima. Nasi uczniowie z dumą odśpiewali hymn kaszubski!

    Później udali się do Muzeum Obrony Wybrzeża – poznali historię obrony polskich granic, zobaczyli mundury, broń, dokumenty i codzienne życie mieszkańców Helu w czasie II wojny światowej.

    Niespodzianką był przejazd melexami na Cypel – symboliczny początek Polski. Spacerując po rezerwacie Zatoki Puckiej, Gdańskiej delektowali się morskim powietrzem i leśnym aromatem. Zatrzymali się na chwilę na plaży, a następnie dotarli do Latarni Morskiej – 197 schodów i niesamowity widok z góry!

    W drodze do portu mijali rybackie domki i słuchali opowieści o niełatwym.życiu mieszkańców Helu. W porcie czekał na nich kapitan statku „Ocean”, którym popłynęli wzdłuż wybrzeża – widzieli m.in. wraki ORP „Wicher II” i ORP „Grom II”.

    Na koniec dnia odwiedzili Fokarium i obserwowali popisy jego podopiecznych. Pełni wrażeń wrócili pociągiem do Jastarni!

    "To już koniec…” ich wyprawy na Hel (23.05.2025)  Z łezką w oku pożegnali się z półwyspem. Zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do domu. Pozostaną im niezatarte wspomnienia.

    )Uczniowie przebywali w Ośrodku Szkolenia Morskiego „Czarna Perła”.)

  • Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2025/2026

    W dniu 19 maja 2025 roku rozpoczyna się rekrutacja do świetlicy w naszej szkole.Chętnych prosimy o składanie wniosków w/g wzoru i w portierni, do 3 czerwca w sekretariacie szkoły.

    Wzory wniosków:

    REGULAMIN_REKRUTACJI_DO_SWIETLICY_SZKOLNEJ.docx

    rekrutacja.odt

    karta_zgloszenia_do_swietlicy.odt

    karta_zgloszenia_do_swietlicy_zswiadczenia.odt

     

     

  • Wielki sukces lekkoatletów

    Wielki sukces lekkoatletów

    20.05.2025 r.  na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Nasi uczniowie po raz kolejny zaprezentowali się znakomicie. "Estkowicze" wywalczyli aż sześć medali oraz trzy punktowane czwarte miejsca.

    Wszyscy lekkoatleci pokazali ducha walki, zaangażowanie i świetne przygotowanie, rywalizując z zawodnikami z całego powiatu.

    Wśród medalistów znaleźli się:

    - Aleksander Rygielski – złoty medal w biegu na 1000 m (rocznik 2010 i młodsi) oraz brązowy medal w rzucie oszczepem,

    - Jędrzej Żurek – srebrny medal w biegu na 1000 m (rocznik 2012 i młodsi),

    - Oliwier Maj – brązowy medal w biegu na 1000 m (rocznik 2010 i młodsi)

    - Marcel Wrzesiński – brązowy medal w skoku wzwyż oraz brąz w biegu na 1000 m (rocznik 2012 i młodsi),

    - Gabrysia Graczyk – 4. miejsce w skoku wzwyż (rocznik 2012 i młodsi),

    - Jędrzej Żurek – 4. miejsce także w skoku wzwyż (rocznik 2012 i młodsi).

    - Oliwier Maj - 4 miejsce w rzucie oszczepem ( rocznik 2010 i młodsi)

    Poza medalistami, bardzo dobre występy zanotowali również: Gabrysia Pietrzak (bieg na 300 m), Basia Kubiszewska i Nadia Ojczenasz (skok w dal), Lena Racław (rzut piłeczką palantową), a także Gabrysia Graczyk i Lena Gilas (bieg na 60 m). Wszyscy pokazali wielkie zaangażowanie i ambicję poprawiając swoje życiówki.

  • Gala Laureatów Kaspry 20025 - Joshua

    W poniedziałek 19 maja 2025 r.  Joshua Burdyna Duarte z klasy 8a, który po raz kolejny sięgnął po laury w konkursie języka angielskiego i został Laureatem III miejsca Konkursu Języka Angielskiego "English is easy" uczestniczył w Gali Laureatów Kaspry 20025 w I Liceum Ogólnokształcącym w Inowrocławiu.

    Niniejszym Joshua zdobył kolejne punkty, które będzie mógł wykorzystać w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

     

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon - wyniki

    Jesteśmy niesamowicie dumni! Nasi najmłodsi uczniowie z klas 1-3 po raz kolejny pokazali klasę i zdobyli czołowe miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Leon”!

    Leon to nie byle jaki konkurs – uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu zintegrowanych sprawności, matematyki oraz języka angielskiego. A nasi uczniowie? Jak zwykle stanęli na wysokości zadania!

    Oto nasi bohaterowie, którzy znaleźli się w TOP 10:

    Mieszko Skórzybut – klasa 3, miejsce 3 (Zintegrowane Sprawności) i miejsce 4 (Matematyka)

    Julian Burdyna – klasa 3, miejsce 6 (Zintegrowane Sprawności)

    Mateusz Wojciechowski – klasa 1, miejsce 9 (Matematyka)

    Oliwier Delekta – klasa 1, miejsce 9 (Matematyka)

    Bogumił Kańczugowski – klasa 3, miejsce 9 (Matematyka)

    Krystian Szczepanek – klasa 2, miejsce 10 (Matematyka)

  • Pierwszaki z klasy 1B na filmowej przygodzie!

    Pierwszaki z klasy 1B na filmowej przygodzie 16.05.2025

    Dziś, mimo chłodnej majowej aury, dzieci z klasy 1B wybrały się na pełną uśmiechu i emocji wycieczkę do kina Manhattan w Janikowie. Na wielkim ekranie czekała na nich zabawna bajka „Hit Pig. Świnia zawodowiec”, która od pierwszych minut porwała wszystkich w wir niezwykłych przygód tytułowego bohatera!

    Dzieci śmiały się, przeżywały i kibicowały bohaterom, a atmosfera w kinie była ciepła i radosna – zupełnie jakby na zewnątrz świeciło słońce. To był wyjątkowy dzień, pełen wrażeń i wspólnych chwil.

  • Egzamin Ósmoklasisty

    Dzień 1., 2. i 3.

     

    Dzień 1.

    Zmagania z językiem polskim

    13 maja 2025 r. uczniowie klas ósmych w całej Polsce rozpoczęli Egzamin Ósmoklasisty. Na początek zmierzyli się z językiem polskim. To pierwszy z trzech obowiązkowych egzaminów – kolejne dni to matematyka (środa) i język obcy nowożytny (czwartek).

    Na egzaminie z języka polskiego uczniowie musieli wykazać się umiejętnością czytania ze zrozumieniem, znajomością lektur oraz tworzenia dłuższej wypowiedzi pisemnej.

    Dzień 2.

    Matematyka

    Dzień 3.

    Końcówka maratonu egzaminacyjnego – język angielski!

  • Wycieczka do Malborka

    W dniu 14 maja 2025 roku uczniowie klas 2a i 2b uczestniczyli w wycieczce do Malborka, która okazała się niezapomnianym doświadczeniem zarówno edukacyjnym, jak i rozrywkowym. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie zamku krzyżackiego, który zachwycił wszystkich swoją majestatyczną architekturą i bogatą historią. Przewodnik opowiedział wiele ciekawostek o życiu średniowiecznych rycerzy, co wzbudziło duże zainteresowanie wśród uczniów.

    Po zwiedzaniu zamku, grupa udała się do Dinoparku, gdzie czekały na nich liczne atrakcje. Największym powodzeniem cieszył się park linowy, który dostarczył młodym uczestnikom emocji i adrenaliny. Kino 5D również nie zawiodło, oferując realistyczne projekcje, które przeniosły widzów w świat prehistorycznych gigantów. Wielką frajdę sprawiły dzieciom interaktywne dinozaury, które można było „ożywić”. Na zakończenie wizyty w Dinoparku, uczniowie mieli okazję bawić się w parku zabaw, co pozwoliło im na chwilę relaksu i integracji.

    Wycieczka do Malborka była nie tylko doskonałą okazją do nauki, ale także do wspólnego spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze, co na długo pozostanie w pamięci uczestników.

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego
    ul.Szkolna 44
    88-170 Pakość
  • Dyrektor szkoły: (52)566 58 13
    Intendent: 782 813 534
    Portiernia: 607 237 703

    Pedagog szkolny:
    Anna Kopieniak-Przybysz
    tel.: (52)566 56 69

    Świetlica szkolna:
    tel. 517 346 803

Galeria zdjęć